Team

​​Directeur:       Fie Nieuwenhuizen 

Lerarenbezetting voor de groepen:


Groep 1/2A:    Monique Blok (ma, di, vr) en Monique van Zanten (wo, do)
Groep 1/2B:    Pieta Hoekstra (di, wo, do) en Martine Kuiper * (ma, vr)
Groep 3:           Simone Jacobs ** (ma, di, wo) en Marjon Hofstra (do, vr)
Groep 4:           Stefanie Tevreden (ma, di, do, vr) en Marjon Hofstra  (wo)
Groep 5:           Milou van Vliet (ma t/m vr)
Groep 6:           Conny Bleeker (ma, di, wo, vr) en Marion van der Berg (do)
Groep 7:           Erica Luttik ( di, wo, do)  en Marion van de Berg (ma, vr)
Groep 8:           Noor van der Horst (ma t/m vr)​​
        *Martine zal 16 keer op donderdag aanwezig zijn voor de school.
          De andere dagen heeft Martine studieverlof. 
     **Simone zal het tweede halfjaar op woensdag in groep 4 staan. 


De leerkracht Rianne Smit zal in januari 2018 weer beginnen en twee dagen in groep 6 staan. 

Overige taken: 

Administratie: Marianne Roodzand (ma)
Intern begeleider en MT-lid Natascha Albers (ma, vr)
MT-lid groep 1 t/m 4 Monique Blok
MT-lid groep 5 t/m 8 Rianne Smit i.v.m. haar afwezigheid vervanging door Noor van der Horst en Conny Bleeker.
Vakleerkracht gymnastiek Joost Breetvelt (ma) en Antoni van der Hoek (vr)
Onderwijsassistent Bregje Patist (ma- en di- middag, wo- en do-ochtend). 
ICT-coördinator en plusgroep 5/6 en 7/8 Ingrid Gerrmann  (op woensdagochtend)

Coördinator/specialist
Een medewerker die naast de functie als leraar belast is met een specifieke taak die niet gebonden is aan een groep, maar haar taak over de gehele school uitvoert is een coördinator/specialist. 
Hierbij kunt u denken aan de volgende specialismen/coördinatoren; rekenen, taal-lezen, kanjer, TSO, techniek, anti-pesten, cultuur, brede school, meerbegaafden en ICT.

Aanspreekpunten voor de diverse specialisaties zijn: 

Kanjertraining                                             Martine Kuijper 
Gedragsspecialist                                     Natascha Albers en Martine Kuijper
POVO-coördinator                                     Noor van der Horst 
Rekenspecialist                                     Conny Bleeker
Taalspecialisten (incl. bibliotheek)     Simone Jacobs en Stefanie Tevreden  
Interne cultuurcoördinator             Pieta Hoekstra 
Stage coördinator                                     Monique Blok 
Muziekonderwijs                                     Marion van der Berg
Meerbegaafdheid                                     Natascha Albers
Arbocoördinator                                     Bregje Patist en Rianne Smit 
Techniekonderwijs                                     Marjon Hofstra
Levensbeschouwelijk onderwijs     Marjon Hofstra
Anti-pest coördinator                             Natascha Albers
Bildung                                                     Monique van Zanten en Monique Blok
Specialist “Het jonge kind”             Monique Blok